O Nas

 

TFP Sp. z o.o. to niezależna rodzinna firma z całkowicie polskim kapitałem, specjalizująca się od 1992 roku w produkcji tektury falistej oraz opakowań. Dysponujemy trzema zakładami produkcyjnymi, zlokalizowanymi w Kórniku, Babimoście i Śremie, w których produkujemy łącznie ponad 300 mln m2 tektury falistej oraz opakowań rocznie. Zatrudniamy ponad 600 pracowników, nasz park maszynowy to 20 linii przetwórczych oraz drukarnie flexograficzna i offsetowa. Pracujemy w Systemie Zarządzania Jakością ISO 9001, potwierdzonym przez Lloyd’s Register Quality Assurance Limited.

 

Nasza drukarnia offsetowa KBA RAPIDA 162a to najwyższa jakość uznanego niemieckiego producenta, a także duży format 1620 x 1250 mm, pozwalający na płynne wykonywanie wysokich nakładów. Jako jedyni na rynku oferujemy unikalną technologię druku offsetowego bezpośrednio na tekturze falistej (direct print – fala E). Tym samym upraszczamy proces produkcyjny, przy zachowaniu jakości druku offsetowego.

 

Sprzedaż internetowa tektury falistej w arkuszach, pudeł klapowych i asortymentu drukarni offsetowej jest kolejnym krokiem w rozwoju TFP. Zamierzamy sukcesywnie poszerzać gamę asortymentową, a już dzisiaj zapraszamy do współpracy partnerów poszukujących wysokojakościowej obsługi w zakresie druku i opakowań!